REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Millet Haber

CHP’DEN AK PARTİ’YE BOMBA TRANSFER

CHP’DEN AK PARTİ’YE BOMBA TRANSFER
82
12 Ocak 2019 - 15:42

31 Mart Yerel Seçimlerinde CHP’den Aday Adayı olan deneyimli tecrübeli siyasetçi Keramettin YILMAZ , Ak Parti’ye transfer olarak Fethiye siyasetinde devrim niteliği taşıyan bir transfer yaptı. İstifa töreninin ardından yoğun bir kalabalık ile halkı selamlayan Keramettin Yılmaz, AK Parti İlçe Teşkilatı’na geçti. İlk olarak ilçe teşkilatı önünde bir konuşma yapan Yılmaz, belediye başkan aday adaylığını açıkladı.

Keramettin Yılmaz konuşmasında, “Fethiyelilerin saygı sevgisini kazandım, bundan büyük servet olur mu? Fethiye’de gerçek ittifakı kurduk. Aday adaylığı başvurumu yapacağım, takdir onların. Üniversitelerden destek alacağız. Büyük düşünmek zorundayız. Fethiye’ye nasıl artı değer sağlarız. Be bunun yollarını biliyorum. Ölüdeniz Belediye Başkanlığım görevi sürecinde iktidardan büyük destek aldık. Önemli olan istemek, Ankara’nın yollarını arşınlamaktır. Biz bunu başaracak güçteyiz. AK Partili arkadaşlarımdan da özür diliyorum. Ben başka partili olup da, hak talep etmiyorum. İstifamı verdim” dedi.

İlçe teşkilatı girişinde AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Bekir Eser, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile partililer tarafından coşkuyla karşılanan Yılmaz; alkış yağmuruna tutuldu. Gerçekleşen programda Yılmaz’a rozeti İlçe Başkanı Bekir Eser tarafından takıldı. Öte yandan Doğru Yol Genel Başkan Yardımcısı Abdurrahman Karayel ve Doğru Yol Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Gökdal’a da rozetleri takıldı.

Ardından bir konuşma yapan Bekir Eser, “Göreve geleli 10 gün oldu. Çok yoğun bir süreç yaşıyoruz. İnsanlarımızda bir özlem var. Fethiye’nin tek bir hedefi var. Biz gerçekten Fethiye sevdalısıyız. Amacımız el birliği ile tüm insanlarımızı kucaklamak. Başkanımız ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra bir konuşma yapan AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, “Bana bu kapıyı açan herkese teşekkür ediyorum. Aynı coşkuyu dün il yönetimimizde yaşadık. Her ilçede bize bir oy getirecek aday adaylarına kapımız açık dediler. Muğla il yönetimine ve milletvekillerine saygılarımı iletiyorum. Fethiye’de herkesi kucaklıyoruz. Bugün Fethiye siyasetinde bir devrimdir. Aday adaylığı başvurumu yapıyorum. 31 Mart’ta tüm Fethiye, AK Parti belediyeciliği ile tanışacak. Ölene kadar AK Partiliyim. Allah sağlık sıhhat verdiği sürece bu rozet, burada duracaktır. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum, saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.