REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Millet Haber

CUMALİ ATİLLA’YA COŞKULU KARŞILAMA!

CUMALİ ATİLLA’YA COŞKULU KARŞILAMA!
72
30 Kasım 2018 - 11:50

Bugün kendileri için Diyarbakır’da yeni bir tarihin başlangıcı olduğunu belirten AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cumali Atilla, “Allah hayırlı ve uğurlu eylesin. Bismillah diyerek Cumhurbaşkanımızın vizyoner liderliğinde sizlerle birlikte bu kutlu yürüyüşe bugün başlıyoruz, Allah bizi mahcup eylemesin. 2 yıldır sizlere hizmet etmekten her zaman onur duydum ve mutlu oldum.

Birlikte çalışıyoruz, sizlere en güzel hizmetleri sunmak için bilgimi, tecrübelerimi, mesaimi, gecemi gündüzüme katarak sizler için Diyarbakır’a yakışır en güzel hizmetleri sunma gayretinde olduk. Bütün işlerimizde insanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesiyle programladık. Halka hizmet hakka hizmettir düsturu ile çalıştık. Bütün işlerimizde Diyarbakır’ımızın mutluluğu için çalıştık. Programlarımızı sizlerin sesine kulak vererek gerçekleştirdik. Çünkü biz bu şehre geldiğimizde şunu söylemiştik, biz bu şehri bu şehirde yaşayanlarla birlikte yöneteceğiz” dedi.

“DİYARBAKIR 17 YIL SADECE İDEOLOJİK BELEDİYECİLİKLE YÖNETİLDİ”

Diyarbakır’ın Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri olduğunu ifade eden Atilla, “O yüzden biz bu şehre ne yapsak borcumuzu ödeyemeyiz. Ülkemiz AK Parti belediyeciliği ile belediyeciliği gördü. Ama ne yazık ki Diyarbakır’ımız 17 yıl, tam 17 yıl sadece ideolojik belediyecilik yapan bir zihniyetin yönetiminde idare edildi. Allaha şükürler olsun ki son iki yıldır bizler de ekibimiz ile birlikte Diyarbakır’ımız da AK parti Belediyeciliği anlayışında çalıştık ve hizmetlerimizin en güzelini en iyisini yapmaya çalıştık.

Bugün sizinle bu mübarek günde kutlu bir yürüyüşe çıkıyoruz. Bu bizim için büyük bir fırsat. Diyarbakır’ımız için gerçekten güzel şeyler yapabileceğiz. Yaptıklarımız yapabileceklerimizin teminatıdır. Bu şehrin misyonunu bilmeyen, sahip olduğu potansiyeli anlamayanlar ve anlamak istemeyenler bu şehrin önüne hep set koydular. Biz bu şehrin gelişmesinin önüne set koyanlara göğsümüzdeki imanla surlarımızdaki dik duruşla onlarla mücadele edeceğiz ve Diyarbakır için en güzel şeyleri yapacağız” diye konuştu. Atilla, 31 Mart seçimleri için Diyarbakır’ın onayını almak için kapı kapı dolaşacaklarını da sözlerine ekledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.