Başkan Türkmenoğlu Gazeteci Uğurlu’yu...

Başkan Türkmenoğlu Gazeteci Uğurlu'yu ziyaret etti

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu Yerelvanhaber Genel Yayın Yönetmeni Erhan Uğurlu'yu ziyaret etti.

Başkan Türkmenoğlu Gazeteci Uğurlu'yu ziyaret etti

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu Yerelvanhaber Genel Yayın Yönetmeni Erhan Uğurlu'yu ziyaret etti.

Başkan Türkmenoğlu Gazeteci Uğurlu'yu ziyaret etti

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri  kentin yerel ve ulusal basın mensuplarını ziyaret ederek, Çalışan Gazeteciler Günü'nü  kutladı.

Başkan Türkmenoğlu ve heyetini Yerelvanhaber Genel Yayın Yönetmeni Erhan Uğurlu ve ekip arkadaşları karşıladı.

Ziyarette Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan selamlarını ileten Türkmenoğlu"Memleketimizin  derdiyle dertlenen bireyler olarak, bir  şeylerin düzelmesi için hep birlikte bir çalışma içinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz.  “Bizler, bu kadim şehrimizin  derdiyle dertlenen AK Kadroların hizmet  yükünü her zaman omuzlarımızdan hissediyoruz. İşimizi, gücümüzü,  bir kenara bırakarak memleketimiz için, göz bebeğimiz için ne yapabiliriz, ne üretebiliriz diye çaba gösteriyoruz. Topluma  nasıl bir katkıda bulunabiliriz. Bugüne kadar yapılan hizmetleri daha ileri taşıyabilir miyiz  diye çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu  düşünce ile  yola çıkmış bir ekibiz. Van'da  basın camiası ile birlikte  bu süreç içerisinde sizlerin  düşüncelerinize  eleştirilerinize, görüşlerinize  her zamandan daha fazla ihtiyaç duyacağız. Serhat şehrimiz Vanımızın daha iyi olması, daha huzurlu olması, ekonomik anlamda, siyasi anlamda, kültürel anlamda, sosyolojik anlamda daha güzel günler yaşaması için kutsal bir uğraş içindeyiz"ifalerini kullanan Başkan Türkmenoğlu, Gazeteci Erhan Uğurlu'ya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yazdığı" Daha Adil Bir Dünya Mümkün" adlı kitabını taktim ederek başarılar diledi.

Bu anlamlı günde kendilerini gazete ofisinde ziyaret eden AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve heyetine teşekkür ederek, memnuniyetini dile getiren Yerelvanhaber Genel Yayın Yönetmeni Erhan Uğurlu " Bizler 23 yıldır basın camiasında memlekete hizmet ediyoruz. Her zaman hizmetleri destekleyen bir anlayış içerisindeyiz. 2002 yılında bu yana AK Parti hükümetlerinin ülkemizde olduğu gibi ilimizde de, devasal hizmetler gerçekleştirmiştir. Memleket sevdasını gönlünde ve yüreğinde hisseden herkes ideolojilerin bir tarafa bırakarak hizmet anlayışı içinde olan derdi Van olan siyasi anlayışı her zaman destek olacağız" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meclis, memur ve emekliye ek zammı da içeren kanun teklifini yasalaştırmak için mesaisini sürdürecek
Meclis, memur ve emekliye ek zammı da içeren kanun teklifini...
Lider Trabzonspor, Sivas'ta hız kesti
Lider Trabzonspor, Sivas'ta hız kesti